2ETYRM-5.08-16P-14-100
MFR.Part #
2ETYRM-5.08-16P-14-100
JLCPCB Part #
C22387696
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 16 16P 1x16P 300V 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw Push-Pull,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS