2ETYRM-5.08-08P-14-100AH
MFR.Part #
2ETYRM-5.08-08P-14-100AH
JLCPCB Part #
C2828379
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x8P 300V 5.08mm 8 8P Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS