2ETYRM-5.08-03P-14-100AH
Extended
Manufacturer
Toponelec
MFR.Part #
2ETYRM-5.08-03P-14-100AH
JLCPCB Part #
C2828375
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x3P 3 300V 3P 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS