2ETYKM-5.08-16P-14-100
MFR.Part #
2ETYKM-5.08-16P-14-100
JLCPCB Part #
C22387678
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~28 15A 16 16P 1x16P 2.5 300V 5.08mm Female Plug Green Screw Top Entry P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS