2ETYKD-5.08-08P-14-00AH
MFR.Part #
2ETYKD-5.08-08P-14-00AH
JLCPCB Part #
C2828397
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~2.5 1 12~26 1x8P 20A 320V 5.08mm 8 8P Green Plug P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS