2ETYKC-5.08-05P-14-00
MFR.Part #
2ETYKC-5.08-05P-14-00
JLCPCB Part #
C22387667
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 12~28 1x5P 2.5 300V 5 5.08mm 5P Green Hinged (Snap On) Male Plug Screw Connection (M2.5) P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS