2ETYKC-5.08-03P-14-00AH
MFR.Part #
2ETYKC-5.08-03P-14-00AH
JLCPCB Part #
C2840376
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~2.5 1 10A 12~28 1x3P 3 300V 3P 5.08mm Green Plug P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS