2ETYKBM-5.08-04P-14-100AH
MFR.Part #
2ETYKBM-5.08-04P-14-100AH
JLCPCB Part #
C2840374
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~28 15A 1x4P 1~2.5 300V 4 4P 5.08mm Green Plug Screw P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS