15ETYRM-3.81-02P-14-00AH
MFR.Part #
15ETYRM-3.81-02P-14-00AH
JLCPCB Part #
C2828338
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2 2P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS