15ETYRM-3.5-03P-14-00AH
MFR.Part #
15ETYRM-3.5-03P-14-00AH
JLCPCB Part #
C2840340
Package
Push-Pull,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x3P 3 3.5mm 300V 3P 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw 弯插,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS