15ETYRC-3.81-12P-14-00
MFR.Part #
15ETYRC-3.81-12P-14-00
JLCPCB Part #
C22387632
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12 12P 1x12P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Right-Angle Push-Pull,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS