15ETYK-3.81-06P-14-00AH
MFR.Part #
15ETYK-3.81-06P-14-00AH
JLCPCB Part #
C2828324
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~1.5 1 16~28 1x6P 3.81mm 300V 6 6P 8A Green Plug P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS