15ETYK-3.5-04P-14-00AH
Extended
Manufacturer
Toponelec
MFR.Part #
15ETYK-3.5-04P-14-00AH
JLCPCB Part #
C2840332
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~1.5 1 16~28 1x4P 3.5mm 300V 4 4P 8A Green Plug P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS