15ETYKM-3.5-03P-14-00AH
MFR.Part #
15ETYKM-3.5-03P-14-00AH
JLCPCB Part #
C2840334
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~1.5 1 16~28 1x3P 3 3.5mm 300V 3P 8A Green Plug Screw P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS