15ETYKD-3.81-04P-14-00AH
MFR.Part #
15ETYKD-3.81-04P-14-00AH
JLCPCB Part #
C2828406
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 1 16~28 1x4P 3.81mm 300V 4 4P 8A Green Plug P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS