15ETYKDM-3.81-08P-14-00AH
MFR.Part #
15ETYKDM-3.81-08P-14-00AH
JLCPCB Part #
C2828415
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 1 16~28 1x8P 3.81mm 300V 8 8A 8P Green Plug Screw P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS