15ETYKDM-3.81-02P-14-00AH
MFR.Part #
15ETYKDM-3.81-02P-14-00AH
JLCPCB Part #
C2828410
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 1 16~28 1x2P 2 2P 3.81mm 300V 8A Green Plug Screw P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS