NCEP023N10LL
Extended
Manufacturer
Tokmas
MFR.Part #
NCEP023N10LL
JLCPCB Part #
C22446735
Package
TOLL
Description
1 N-channel 1.13nF 100V 110pF 131nC@10V 2.3mΩ@10V 300A 386W 4V N-Channel TOLL MOSFETs ROHS