NCEP020N10LL
Extended
Manufacturer
Tokmas
MFR.Part #
NCEP020N10LL
JLCPCB Part #
C22446736
Package
TOLL
Description
1 N-channel 100V 13.574nF 167nC@10V 196pF 2.036nF 2.5mΩ@6V 4V 500A 533W N-Channel TOLL MOSFETs ROHS