MBRS3200T3G
Extended
Manufacturer
Tokmas
MFR.Part #
MBRS3200T3G
JLCPCB Part #
C5338047
Package
DO-214AA
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 100A 1mA@200V 200V 3A 840mV DO-214AA Schottky Diodes ROHS