CIS8008L
Extended
Manufacturer
Tokmas
MFR.Part #
CIS8008L
JLCPCB Part #
C2978907
Package
TO-220
Description
1 SCR 1.3V 15mA、25mA 500mW 800V 80A 8A TO-220 Thyristors (SCR)/Modules ROHS