CI5931-65A
Extended
Manufacturer
Tokmas
MFR.Part #
CI5931-65A
JLCPCB Part #
C5160235
Package
SOP-16-300mil
Description
-40℃~+125℃ -65A~65A 0.6mΩ 1000Vrms 1us 250kHz 30.8mV/A 4.5V~5.5V Support SOP-16-300mil Current Sensors ROHS