CI5931-30A
Extended
Manufacturer
Tokmas
MFR.Part #
CI5931-30A
JLCPCB Part #
C5224553
Package
SOP-16-300mil
Description
-30A~30A -40℃~+125℃ 1000Vrms 4.5V~5.5V 67mV/A SOP-16-300mil Current Sensors ROHS