BSC109N10NS3G(TOKMAS)
Extended
Manufacturer
Tokmas
MFR.Part #
BSC109N10NS3G(TOKMAS)
JLCPCB Part #
C19626232
Package
DFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.55nF 100V 120pF 2.3nF 2.5V 27nC@10V 55A 75W 9.9mΩ N-Channel DFN-8(5x6) MOSFETs ROHS