TVS2201DRBR
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
TVS2201DRBR
JLCPCB Part #
C1849889
Package
VSON-8-EP(3x3)
Description
-40℃~+125℃ 1mm 2 22V 3mm 3mm Integrated FET Surface Mount VSON-8-EP(3x3) Surge Protection Devices (SPDs) ROHS