TS12A12511DCNR
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
TS12A12511DCNR
JLCPCB Part #
C111869
Package
SOT-23-8
Description
-40℃~+85℃ -6V~6V、2.7V~12V 1 2:1 41ns 5Ω 80ns 93MHz SOT-23-8 Analog Switches, Multiplexers ROHS