TPS799125YZUR
MFR.Part #
TPS799125YZUR
JLCPCB Part #
C2863461
Package
DSBGA-5
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.25V 180mV@(200mA) 200mA 40uA 6.5V 66dB@(1kHz) Fixed Over Temperature Protection、Enable Positive DSBGA-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS