TPS3851H18EDRBR
MFR.Part #
TPS3851H18EDRBR
JLCPCB Part #
C702216
Package
VDFN-8-EP(3x3)
Description
-40℃~+125℃ 1 1.6V~6.5V 1.8V 10uA 200ms Active Low Open Drain Voltage monitor Watchdog timer、Manual reset input VDFN-8-EP(3x3) Supervisor and Reset ICs ROHS