TMS5701114CPGEQQ1
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
TMS5701114CPGEQQ1
JLCPCB Part #
C1342115
Package
LQFP-144(20x20)
Description
-40℃~+125℃ 1.14V~3.6V 128KB 12bit 16/32 Bit 160MHz 1MB 64 64KB ARM Cortex-R4F External FLASH LQFP-144(20x20) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS