TLV9002IDGKR
MFR.Part #
TLV9002IDGKR
JLCPCB Part #
C398361
Package
VSSOP-8
Description
-2.75V~-900mV、900mV~2.75V -40℃~+125℃ 1.6mV 1.8V~5.5V 1MHz 2 2V/us 2pA 4.7nV/√Hz@1kHz 40mA 5.5V 5pA 600nV/℃ 60uA 86dB Rail-to-Rail Input, Rail-to-Rail Output VSSOP-8 Operational Amplifier ROHS