TLV9001QDCKRQ1
MFR.Part #
TLV9001QDCKRQ1
JLCPCB Part #
C19723950
Package
SC-70-5
Description
-2.75V~-900mV、900mV~2.75V -40℃~+125℃ 1 1.8V~5.5V 1MHz 27nV/√Hz@1kHz 2V/us 2pA 400uV 40mA 5.5V 5pA 600nV/℃ 60uA 86dB Rail-to-Rail Input, Rail-to-Rail Output SC-70-5 Operational Amplifier ROHS