TLV71125125DSER
MFR.Part #
TLV71125125DSER
JLCPCB Part #
C2876286
Package
WSON-6(1.5x1.5)
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1.25V、2.5V 2 200mA、200mA 250mV@(200mA) 48uVrms 5.5V 70dB@1kHz 70uA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive WSON-6(1.5x1.5) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS