TLV709A33PKR
MFR.Part #
TLV709A33PKR
JLCPCB Part #
C22399680
Package
SOT-89
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 150mA 3.3V 30V Adjustable Over Current Protection、Enable Positive SOT-89 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS