TLV4170ID
MFR.Part #
TLV4170ID
JLCPCB Part #
C1347089
Package
SOIC-14
Description
-18V~-1.35V、1.35V~18V -40℃~+125℃ 1.2MHz 10pA 10pA 110dB 125uA 17mA 2.7V~36V 22nV/√Hz@1kHz 2uV/℃ 36V 4 400V/ms 500uV Rail-to-Rail Output SOIC-14 Operational Amplifier ROHS