TLV2170IDGKR
MFR.Part #
TLV2170IDGKR
JLCPCB Part #
C2058285
Package
VSSOP-8
Description
-18V~-1.35V、1.35V~18V -40℃~+125℃ 1.2MHz 10pA 10pA 110dB 125uA 17mA 2 22nV/√Hz@1kHz 2uV/℃ 36V 400V/ms 500uV Rail-to-Rail Output VSSOP-8 Operational Amplifier ROHS