TLV1117-33IDCYR
MFR.Part #
TLV1117-33IDCYR
JLCPCB Part #
C37359
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 0.003%Vout 1 1.3V@(800mA) 15V 15mA 3.3V 75dB@(120Hz) 800mA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-223-4 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS