TL780-15CKTE
MFR.Part #
TL780-15CKTE
Description
0℃~+125℃@(Tj) 1 1.5A 15V 225uV 2V@(1A) 30V 75dB@(120Hz) Fixed Over Current Protection、Thermal Shutdown Positive - Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS