TL750M12CKTE
MFR.Part #
TL750M12CKTE
Description
0℃~+125℃@(Tj) 1 1000uV 12V 26V 55dB@(120Hz) 600mV@(750mA) 750mA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Over Voltage Protection Positive - Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS