TL5001AMJGB
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
TL5001AMJGB
JLCPCB Part #
C3187120
Package
CDIP-8
Description
-55℃~+125℃ 1 20kHz~500kHz 3.6V~40V Buck Buck CDIP-8 DC-DC Converters