TL4051C12IDCKR
MFR.Part #
TL4051C12IDCKR
JLCPCB Part #
C2156790
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1.225V 12mA 20uVrms 50ppm/℃ Fixed Parallel ±0.5% SC-70-5 Voltage Reference ROHS