TL4050C25QDCKR
MFR.Part #
TL4050C25QDCKR
JLCPCB Part #
C2157676
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 15mA 2.5V 41uVrms 50ppm/℃ Fixed Parallel ±0.5% SC-70-5 Voltage Reference ROHS