TL4050B50QDCKR
MFR.Part #
TL4050B50QDCKR
JLCPCB Part #
C2156846
Package
SC-70-5
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 15mA 50ppm/℃ 5V 93uVrms Fixed Parallel ±0.2% SC-70-5 Voltage Reference ROHS