TL4050B10IDBZT
MFR.Part #
TL4050B10IDBZT
JLCPCB Part #
C2157122
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 10V 150uVrms 15mA 50ppm/℃ Fixed Parallel ±0.2% SOT-23-3 Voltage Reference ROHS