TL4050A50QDCKR
MFR.Part #
TL4050A50QDCKR
JLCPCB Part #
C2873041
Package
SC-70-5
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 15mA 50ppm/℃ 5V 93uVrms Fixed Parallel ±0.1% SC-70-5 Voltage Reference ROHS