TL4050A10QDCKR
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
TL4050A10QDCKR
JLCPCB Part #
C2156929
Package
SC-70-5
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 10V 150uVrms 15mA 50ppm/℃ Fixed Parallel ±0.1% SC-70-5 Voltage Reference ROHS