TL2575HV-33IN
MFR.Part #
TL2575HV-33IN
JLCPCB Part #
C1355926
Package
PDIP-16
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 1A 3.3V 4.75V~60V 52kHz Buck Buck Built-in Fixed PDIP-16 DC-DC Converters ROHS