TL2575HV-33IKTTR
MFR.Part #
TL2575HV-33IKTTR
JLCPCB Part #
C2071940
Package
DDPAK(TO-263-5)
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 1A 3.3V 4.75V~60V 52kHz Buck Buck Built-in Fixed DDPAK(TO-263-5) DC-DC Converters ROHS