TL2575HV-15IKTTR
MFR.Part #
TL2575HV-15IKTTR
JLCPCB Part #
C2070639
Package
DDPAK(TO-263-5)
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 15V 1A 4.75V~60V 52kHz 5mA Buck Buck Built-in Fixed DDPAK(TO-263-5) DC-DC Converters ROHS