TL2575HV-12IN
MFR.Part #
TL2575HV-12IN
JLCPCB Part #
C1355925
Package
PDIP-16
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 12V 1A 4.75V~60V 52kHz Buck Buck Built-in Fixed PDIP-16 DC-DC Converters ROHS