TL2575-33IKV
MFR.Part #
TL2575-33IKV
JLCPCB Part #
C1355866
Package
TO-220-5
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 1A 3.3V 4.75V~40V 52kHz Buck Buck Built-in Fixed TO-220-5 DC-DC Converters ROHS